Hľadať

D&B vytvoril spoločne s ICA program Beyond Regulation

14 dec 2018

Byť dobrým “občanom” korporácie znamená viac ako iba dodržiavanie regulátorných požiadaviek

V neustále sa sprísňujúcom regulatórnom prostredí nazrastá tlak na spoločnosti, aby presne chápali, s kým spolupracujú. Je to výrazne dôležitejšie pre spoločnosti s medzinárodným presahom, pretože zákony alebo regulatórne nariadenia sa štát od štátu líšia. Od týchto korporácií sa očakáva, že budú dokonale poznať nielen svojich zákazníkov, ale rovnako vykonávať proces due diligence pre sovje dodávateľské reťazce aj partnerstvo s tretími stranami.

Ale to nie je zďaleka všetko. Byť dobrým "občanom" korporácie znamená viac ako len dodržiavanie regulatórnych požiadaviek. Etické správanie v pracovnom prostredí sa stáva kľúčovou súčásťou biznis stratégie tak, aby boli splnené očakávania zákazníkov, širšej verejnosti a rovnako médií.

Dun & Bradstreet nedávno spolupracoval s International Compliance Association (ICA) a produkčnou spoločnosťou ITN Productions na publicistickom programe, ktorý do hĺbky skúmal najlepšie príklady dodržiavania compliance. Vo videu nižšie naši globálny experti na problematiku compliance riešia otázky:

  • Prečo je compliance neoddeliteľnou súčasťou globálnych organizácií
  • Ako sú prepojené funkcie dodávateľského reťazca a compliance
  • Ako môžu dáta pomôcť v zodpovednom riadení biznisu
  • Ako dôležité sú presné a pravdivé informácie na určenie konečných vlastníkov

 

Celý program "Beyond Regulation"  naleznete na webu ICA. 

Inteligentní využití dat, nástrojů a analytiky – právě těch, které poskytuje Dun & Bradstreet – je klíčové pro profesionály v oblastech nákupu a compliance. Společnosti potřebují porozumět tomu, s kým obchodují, ale často plně nevyužívají potenciál dostupných nástrojů. Díky využití dat a automatizace svých procesů mohou organizace zvýšit svou efektivitu, chránit se proti finančním škodám i poškození reputace a snížit své náklady.

 

Autor: Brian Alster, Global Head of Supply & Compliance, Dun & Bradstreet

Dun & Bradstreet disponuje největší celosvětovou databází firem – 300 milionů záznamů, což umožňuje vedoucím pracovníkům řídit své obchodní vztahy a rozhodovat se na základě spolehlivých a dostupných informací. D&B globální databáze je aktualizována z 30 000 zdrojů vice než 5milionkrát za den.

Prihlásiť sa na odber newsletteru

Newsletter je určený pre všetkých záujemcov o tipy, trendy a inšpirácie v oblasti smart data.