Produktové školenie Bisnode Artemis

REZERVOVAŤ TERMÍN

Siemensova 2717/4, Prague 5

Voľné

Naučte sa pracovať s produktami Bisnode priamo od expertov

Príďte zistiť, ako naplno využiť potenciál, ktorý naše aplikácie, produkty a riešenia ponúkajú. Na školeniach sa vám budú venovať naši experti - tvorcovia, správcovia alebo jednotliví produktoví manažéri. Školenia sú tak aj pre nás cenným miestom na získanie spätnej väzby a požiadavok, ktoré naši užívatelia k produktom majú.

Obsah školenia

Obsah školenia

Školenie je určené pre nových aj súčasných klientov Bisnode. Naučíte sa ovládať základné aj pokročilé funkcie Bisnode Artemis a Bisnode Kerberos. Medzi preberanými témami bude okrem iného:

  • podrobné preverenie subjektov zo Slovenska a Českej republiky 
  • analýza a monitoring zmien vašich obchodných partnerov
  • ukážka práce s jednotlivými nástrojmi
  • prípadové štúdie

Počas školenia bude priestor aj na vaše otázky. Pokiaľ budete chcieť rozobrať konkrétnu situáciu, odporúčame kontaktovať nás vopred.

Počas školenia môžete využiť bezplatný prístup do školenej verzie produktu a internetové pripojenie.

Organizácia

Organizácia

Školenia sa konajú v centrále Bisnode - Siemensova 2717/4, Praha 5 - priamo pri stanici metra B Stodůlky. Školenia sú pre našich klientov zadarmo.

Prihlásiť sa na školenia môžete prostredníctvom formulára nižšie alebo kontaktovaním zákazníckeho servisu na tel. +420 274 000 800 

Pokiaľ si budete chcieť na školení niektoré postupy vyskúšať priamo so školiteľom, odporúčame zobrať si so sebou svoj notebook. Internetové pripojenie pre účastníkov školenia bude zabezpečené. 

Tu si môžete záväzne rezervovať miesto na školení:

Artemis

15. 5. 2019, Praha
Voľné Voľné

Prihláška na produktové školenie