Správa zákazníckych dát a CRM

Využite naplno svoje firemné systémy
Začíname
check_fat_green.png

Ušetrite čas efektívnym využitím svojho CRM systému

check_fat_green.png

Optimalizujte vzťahy so zákazníkmi prístupom k presným informáciám

check_fat_green.png

Rozvíjajte svoje podnikanie pomocí skúsených analytikov Bisnode

Efektívna správa vzťahov so zákazníkmi

Efektívna správa vzťahov so zákazníkmi

CRM systém firmy je často informačné centrum pre niekoľko oblastí činnosti organizácie. Pri pravidelnej aktualizácii a zaručenej kvalite dát otvára nové možnosti. CRM, ktorý obsahuje správne informácie umožňuje spoločnostiam odhadnúť budúce zdroje prijmov, odhadnúť spracované leady, identifikovať kanály, ktoré prinášajú najviac obratu a tiež zaistiť, aby všetky vzťahy so zákazníkmi boli spravované tým najlepším možným spôsobom.

Prieskumy ukazujú, že až 20 percent času obchodníka je strávených hľadaním správnej informácie o potenciálnych zákazníkoch a odberateľoch. To znamená, že jeden z najčastejších problémov pre firmy je, že informácia je vnímaná ako nespoľahlivá a zastaralá do takej miery, že zamestnanci zadávajú informácie o obchodných stretnutiach a nových kontaktoch veľmi laxne alebo dokonca vôbec.

Bisnode poskytuje kvalitné údaje z viac ako 100 zdrojov a zaistí, že vaše CRM bude vždy obsahovať aktuálne a presné informácie. Môžete získať plnú kontrolu nad vašimi vzťahmi so zákazníkmi počas celej životnosti zákazníka. Pomocou našich analytických služieb získate maximálnu možnú návratnosť vašich informácií v databáze zákazníkov.

Zvýšte ziskovosť  efektívnejším využívaním CRM

Zvýšte ziskovosť  efektívnejším využívaním CRM

Využite naplno potenciál vašej zákazníckej databázy

 • Odstráňte zbytočné náklady a zabráňte nedoručiteľným zásielkam s aktualizovanými adresami vašich súčasných aj potenciálnych zákazníkov
 • Uvolnite čas obchodníkov tým, že minimalizujete ručné shromažďovanie informácií a manipuláciu s informáciami o kontaktoch
 • Dosiahnite väčšiu presnosť analýzy a segmentaciu predaja
Posilnite svoj obchod  viac informáciami o svojich zákazníkoch

Posilnite svoj obchod  viac informáciami o svojich zákazníkoch

Zvýšenie povedomia vedie k lepším vzťahom so zákazníkmi

 • Zaistite úplne a presné informécie vo vašom CRM pomocou firemných dát Bisnode
 • Robte sebevedomé rozhodnutia s prístupom k neustále aktualizovaným údajom zákazníkov
 • Zjednodušte spracovanie leadov a rozvíjajte svoke obchodné prípady relevantnými informáciami o firmách
Získajte podporu rozvoja obchodu pomocou analýz na mieru

Získajte podporu rozvoja obchodu pomocou analýz na mieru

Skúsení analytici a konzultanti Bisnode vám poskytnú podporu v počas celého procesu

 • Konzultácie s analytikmi Bisnode vám pomôžu pochopiť premenné, ktoré sú komerčne atraktívnym doplnkom vašich súčasných informácií o zákazníkoch
 • Určite akčné body založené na vašich jedinečných obchodných výzvach a príležitostiach
 • Optimalizujte správu svojho zákazníckeho portfólia pomocou analýzy štruktúrovaných aj neštruktúrovaných dát

Kombinovaním vlastných dát o zákazníkoch s dátami Bisnode môžete identifikovať, ktoré premenné najviac ovplyvňujú súčasných aj potenciálnych zákazníkov vo vašom podnikaní. So správnými dátami je jednoduchšie prijímať inteligentné a stretegické obchodné rozhodnutia. Môžete získať napr. kompletné informácie o firmách, kreditné správy, vlastnícke štruktúry, NACE kódy a ďalšie informácie.

Na neusále zaistenie kvality dát vo svojich systémoch môžete dostávať vo frekvencii a forme, ktorá bude vám a vašej spoločnosti vyhovovať najlepšie:

 • Aktualizované súbory CSV v časovom intervale, ktorý si sami určíte
 • Integrácia cez API priamo vo vašich systémoch
 • Cez konektory do predných CRM systémov na trhu:
  • Microsoft Dynamics CRM 2011–2016
  • Salesforce
  • SuperOffice
  • Lundalogik (Lime)

Skúsený tím Bisnode spracováva analýzy, ktoré vám umožňujú pracovať s existujúcimi zákazníkmi omnoho rozumnejšie a pritom rozvíjať svoj obchod. Tiež vám umožní nájsť nových ziskových zákazníkov. V analýzach kombinujeme vaše údaje o zákazníkoch s našimi kvalitnými dátami, čo znamená, že vaše obchodné výzvy sú východzím bodom na nájdenie toho správneho riešenia pre vašu spoločnosť. Vykonávame už množstvo analytických služieb, vrátane:

Analýzy profilov

Analýza profilu vám poskytne informácie o tom, ako vyzerajú vaši zákazníci, v ktorých cieľových skupinách má vaša spoločnosť najväčší úspech a aký je váš celkový podiel na trhu medzi týmito zákazníkmi. Tieto znalosti vám umožnia nájsť nových potenciálnych zákazníkov podobných vašim súčasným- tzv. „dvojčatá". Identifikáciou zmien môžete vždy zaistiť, že komunikujete so správnymi zákazníkmi v správny čas.

Prediktívne analýzy

Prediktívne analýzy predvídajú události. Môže sa jednať napríklad o firmu, ktorá zmenila sídlo, alebo v ktorej došlo k zmenám v manažmente. Prístup k týmto informáciám vám umožní rozvíjať správnych zákazníkov v správny čas.

Ďalšie analytické služby

Analytické služby Bisnode sú veľmi rozsiahle a zahŕňajú mnoho oblastí. Aby ste dosáhli svoje obchodné ciele, ponúkame analýzy, workshopy, štúdie a správy.

Začnite so správou údajov o zákazníkoch a CRM

Zavolajte nám

Môžete nás kontaktovať počas pracovných dní medzi 8-16

+421 32 746 26 40

Get connected

Chcete aby sme vás kontaktovali?