shutterstock_174966551.jpg

O Dun & Bradstreet

Už vyše 200 rokov spoločnosť Dun & Bradstreet pomáha svojim klientom a partnerom rásť a prosperovať prostredníctvom sily dát, analýz a riešení založených na dátach. Tomuto jedinečnému účelu sa venuje viac ako 6 000 našich zamestnancov po celom svete a nechávame sa viesť dôležitými hodnotami, vďaka ktorým sme si vybudovali vedúce postavenie v oblasti dát a analýz zameraných na obchodné rozhodovanie. Naše dáta a poznatky sú cenné vo všetkých fázach životného cyklu podnikania a v každom ekonomickom prostredí.
Dun & Bradstreet pomáha svojim klientom rásť a prosperovať
Naše dáta, poznatky a platformy založené na umelej inteligencii klientom umožňujú prijímať racionálne rozhodnutia, ktoré im zaistia konkurencieschopnosť.
Prečítajte si viac o tom, čo robíme

Bisnode je teraz súčasťou Dun & Bradstreet

Bisnode je teraz súčasťou Dun & Bradstreet. Názov spoločnosti, IČO, DIČ a IČ DPH zostávajú až do odvolania nezmenené.

Finančné informácie

Pre informácie o Dun & Bradstreet navštívte, prosím, Investor Relations Investor Relations Dun & Bradstreet.

Výročné správy Bisnode Business Information Group za roky 2014 - 2019 nájdete v sekcii Bisnode Annual Reports.
Ochrana dát

Zabezpečenie dát a ochrana súkromia sú pre nás rovnako dôležité ako pre našich klientov. Pomocou spoľahlivých systémov, pokynov a postupov sa riadime zákonmi, pravidlami a predpismi platnými na všetkých našich trhoch.

We can help you find the right solution for your needs

We are data & analytics experts and would love to help you power your business to grow and thrive. Just fill in your details so that our local sales organization can get in touch for an initial conversation.

Read our Privacy Policy