Novinky Tlačová správa

Petra Štěpánová bude komunikovať za celý česko-slovenský klaster Bisnode

28 jún 2017

Petra Štěpánová, dlhoročná analytička a hovorkyňa Bisnode v Českej republike, bude od júna komunikovať aj za slovenskú pobočku Bisnode. Bisnode je líder v oblasti poskytovania ekonomických informácií o spoločnostiach a podnikateľoch. Prostredníctvom svojich riešení pomáha firmám zvyšovať tržby a minimalizovať obchodné riziká. Bisnode pôsobí v 18 európskych krajinách a vďaka strategickému partnerstvu s Dun & Bradstreet poskytuje informácie z viac ako 190 krajín sveta o 240 miliónoch firiem z celého sveta. V Českej republike a na Slovensku má 190 zamestnancov a v roku 2016 vykázal tržby prevyšujúce 261 miliónov českých korún (10 miliónov eur).

 „Mojím hlavným cieľom v najbližšom období bude zjednotiť PR aktivity v Českej republike a na Slovensku. Budeme dôsledne využívať synergiu, rovnako ako unikátnu pozíciu Bisnode na oboch trhoch v oblasti jedinečných dát a zákazníckych riešení s vysokou pridanou hodnotou. Do budúcnosti sa teším predovšetkým na komunikačné výzvy v oblasti Big Data alebo automatizácie decision makingu, čo je smer, ktorým sa Bisnode uberá,“ hovorí Petra Štěpánová.

 Jiří Skopový, generálny riaditeľ Bisnode pre česko-slovenský klaster Bisnode, k tomu dodáva: „Petra je skúsená profesionálka v oblasti B2B komunikácie, ktorá sa viac ako 10 rokov úspešne podieľa na budovaní dobrého mena a povedomia o ČEKIA a následne Bisnode i Dun & Bradstreet v Českej republike. Som presvedčený, že jej skúsenosti a elán naplno využijeme rovnako aj na Slovensku. S ohľadom na šírku nášho produktového portfólia budeme rozširovať komunikačné kanály tak, aby sme oslovili čo najviac zákazníkov a na trhu boli vidieť ako jednotka v oblasti ponuky komplexných riešení pre zvyšovanie tržieb a minimalizáciu obchodných rizík našich klientov.“

Petra Štěpánová vyštudovala Vysokú školu chemicko-technologickú v Prahe a väčšinu svojej pracovnej kariéry pôsobila na rôznych vedúcich pozíciách agentúry ČEKIA a neskôr Bisnode. Je vydatá a má dve deti. K jej najväčším koníčkom patrí individuálne cestovanie do exotických destinácií.

 

 

Viac informácií poskytne:

Petra Štěpánová, PR Director

Mobil: +420 606 744 909

E-mail: petra.stepanova@bisnode.com

Chcete aby sme vás kontaktovali?