Novinky

Kvalita dát a dátové pokrytie zostávajú zachované

31 mar 2020

Vážení klienti, vážení obchodní partneri,

na Slovensko aj každého z nás dopadajú tvrdé opatrenia v boji proti koronavírusu. V tejto neľahkej dobe by sme Vás chceli ubezpečiť, že dátové zdroje pre služby a produkty Bisnode sú aj napriek špecifickej situácii v SR a Európe plne funkčné a neočakávame žiadne zásadné zmeny v oblasti dátovej kvality či dátového pokrytia.  

Naše dátové oddelenie v rámci prípravy na prípadnú mimoriadnu situáciu už od 9. marca 2020 v maximálnej možnej miere prispôsobilo svoje interné procesy tak, že všetky činnosti sú 100 % zabezpečené aj bez nutnosti prípadnej fyzickej prítomnosti kolegov v kanceláriách. Dátová kvalita nie je a nebude zo strany Bisnode akokoľvek obmedzená ani znížená.

Spoločnosť Bisnode je súčasťou nadnárodnej skupiny Bisnode Business Information Group, ktorá pôsobí celkovo v 19 európskych krajinách, z nich väčšina sú členmi EU/EHP, pričom toto unikátne postavenie jej umožňuje zlepšovať nastavené interné mechanizmy a procesy a reagovať na aktuálne trendy súvisiace s touto novo vzniknutou situáciou.

 

Aktuálne kontakty

Aj nás samozrejme súčasná situácia postihla a fungujeme v mierne obmedzenom režime. Pokiaľ sa na nás chcete obrátiť, aktuálne kontakty nájdete tu.

 

Plán Bisnode týkajúci sa COVID-19

O našej stratégii, ako zabezpečiť chod spoločnosti a minimalizovať možné účinky koronavírusu, sme informovali tu.

 
 

Chcete aby sme vás kontaktovali?