Novinky HN regióny

HN Club - Top 10 firiem Prešovského kraja

15 jún 2017

BISNODE ako vedúci poskytovateľ ekonomických informácii je už tretí rok odborným partnerom a hlavným poskytovateľom dát projektu HN regióny – TOP 10 FIRIEM REGIÓNU. Ocenenie malých a stredných firiem ktoré sú jedným z najdôležitejších segmentov a na Slovensku zamestnávajú väčšinu ľudí. Generálnym partnerom rebríčka je UniCredit Bank, odborným garantom rebríčka je spoločnosť Deloitte a odborným a dátovým partnerom je Bisnode a novým partnerom pre tento ročínk sa stala spoločnosť Microsoft. Hlavným mediálnym partnerom sú Hospodárske noviny, ktoré úspešne zastrešujú celý projekt už tretí rok.

Rebríček je zostavený na základe objektívnych ukazovateľov z účtovných závierok. Titul za daný región získava vždy desať firiem v piatich kategóriách:

  • obchodné spoločnosti s obratom od 2 do 10 miliónov eur,
  • obchodné spoločnosti s obratom od 10 do 50 miliónov eur,
  • výrobné firmy s obratom od 2 do 10 miliónov eur,
  • výrobné firmy s obratom od 10 do 50 miliónov eur,
  • firmy z mikrosegmentu s obratom od 0,5 do 2 miliónov eur

 

Oceňovanie prebehlo na HN Clube v Poprade 15.6.2017 v kongresovej sále hotela Aquacity, kde bolo vyhlásených TOP 10 firiem Prešovského kraja vo všetkých 5 kategóriách. Tento rok však pribudla jedna špeciálna kategória ktorá udeľuje ocenenie jednej spoločnosti z každej kategórie s čisto slovenským kapitálom – TOP slovenská firma regiónu.

Chcete aby sme vás kontaktovali?