Novinky Tlačová správa

Bisnode pomáha firmám zmierniť ekonomické dopady koronavírusu. Sprístupní im zdarma aplikáciu na preverenie obchodných partnerov

25 mar 2020

Odhadnúť rozsah hospodárskych problémov, s ktorými sa budú musieť slovenské firmy v dôsledku epidémie koronavírusu vyrovnať, je stále veľmi ťažké.  No už teraz je zrejmé, že podnikateľské prostredie je rizikovejšie a počet oneskorených či nezaplatených faktúr, a rovnako aj počet krachujúcich firiem, bude stúpať. Poradenská spoločnosť Bisnode, ktorá uľahčuje spoločnostiam podnikanie, pomôže podnikom minimalizovať obchodné riziká. Počas troch mesiacov poskytne podnikateľom voľný prístup k cenným informáciám, ktoré slúžia na preverovanie stability obchodných partnerov.

„V tejto neľahkej dobe sa situácia vo firmách mení každú chvíľu. Preto je nesmierne dôležité eliminovať, alebo aspoň obmedziť, sekundárne negatívne dopady epidémie na ekonomiku. Bisnode sa rozhodol podporiť všetky slovenské spoločnosti tým, že im zadarmo poskytne on-line, denne aktualizované informácie o všetkých podnikateľských subjektoch. Pomôžeme tak všetkým preveriť obchodných partnerov alebo predísť riziku vymáhania nedobytných pohľadávok,“ hovorí Eva Emini, Sales Leader zo spoločnosti Bisnode. Zároveň dodáva, že súčasným klientom Bisnode poskytne bezplatne viac prístupov on-line aplikácie, prípadne aj nové riešenia tak, aby užívatelia mohli pohodlne pracovať z domova. Zároveň im garantuje zachovanú kvalitu spracovania dát.

Prístup k obchodným informáciám je platný počas troch mesiacov, a to vrátane modulu, ktorý umožňuje monitoring všetkých zásadných negatívnych zmien v portfóliu až stovky obchodných partnerov.

„Firmy by na súčasné zmeny mali reagovať rýchlo a včas. Preto sme presvedčení, že všetkým užívateľom aj novým záujemcom pomôžeme prečkať toto neľahké obdobie a zároveň sa pripraviť na lepšie časy,“ uzatvorila Eva Emini.

 

 

Viac informácií poskytne:

 

Petra Štěpánová, PR Director CZ&SK

Mobile: +420 606 744 909

E-mail: petra.stepanova@bisnode.com

 

Chcete sa dozvedieť viac?

Kontakt

Zavolajte nám

Náš zákaznícky servis vám poradí počas pracovných dní medzi 8.00 a 16.00