Novinky Tlačová správa

Bisnode a Microsoft zahájili spoluprácu v oblasti CRM

05 sep 2018

Bisnode, európsky líder v oblasti analýz a informácií o podnikaní zahájil na Slovensku a v ČR  spoluprácu so spoločnosťou Microsoft. Bisnode poskytuje firmám priamy prístup k dátam prostredníctvom produktov od Microsoftu.

Poradenská spoločnosť Bisnode si zvolila Microsoft ako strategického dodávateľa cloudových technológií a špecifických produktov, aby urýchlila svoju digitálnu transformáciu a poskytla zákazníkom efektívnejší a konzistentný prístup k obchodným dátam.

„Dôveryhodná globálna platforma Microsoft pomôže klientom Bisnode uspokojiť rastúci dopyt po globálnom obchodnom systéme v reálnom čase tým, že im umožní rýchlejšie aktualizácie, škálovanie, zvýšenie rýchlosti a dostupnosti informácií pre zákazníkov, ktorí sa spoliehajú na svoje dáta pri vyhľadávaní nových obchodných príležitostí,“ hovorí generálny riaditeľ Bisnode pre Českú republiku a Slovensko Jiří Skopový. „Cieľom projektu je predovšetkým posunúť využiteľnosť a prácu s CRM na novú úroveň, pomôcť klientom, ktorí používajú produkty Microsoft Dynamics, aby pomocou dát a analytiky od Bisnode aj Dun & Bradstreet dokázali efektívnejšie riadiť svoje zákaznícke portfólio, lepšie pracovať s dátami pre marketing a zefektívniť predaje pomocou kvalitnejšieho smerovania na generovanie leadov,“ vysvetlil Jiří Skopový z Bisnode.

Bisnode bude podporovať jadrové aplikácie a vytvárať nové služby na platforme Microsoft Azure a plánuje využívať inteligentné cloudové služby od Microsoftu na modernizáciu aplikácií. Zároveň bude vyvíjať analytiku stojacu na základoch riešení od Microsoftu. Tým by malo dôjsť k obohateniu služieb pre zákazníkov a rozšíreniu možností, ako pracovať s ekonomickými informáciami v prostredí, ktoré pozná veľké množstvo užívateľov na Slovensku a v Českej republike.

Dáta o firmách od Bisnode budú okrem iného k dispozícii v rámci systému Microsoft Dynamics 365. Pomocou dátových služieb Microsoft Common Data Service budú integrované základné obchodné dáta o všetkých slovenských a českých podnikateľských subjektoch a zákazníkom umožnia kvalifikovať obchodné prípady a zároveň zachovať synchronizáciu. To im uľahčí udržiavať databázy bez duplicít, chybných záznamov a zároveň vyberať len „zdravých“ zákazníkov a partnerov.

Dnešné spoločnosti využívajú dátové a analytické služby spoločnosti Bisnode na predaj a marketing, riadenie rizík, riadenie dodávateľského reťazca, hodnotenie potenciálnych zákazníkov a riadenie úverovej histórie medzi obchodnými spoločnosťami (B2B). Dynamics 365 je novou generáciou inteligentných podnikových aplikácií, ktorá umožňuje organizáciám rásť, vyvíjať sa a transformovať tak, aby uspokojili potreby zákazníkov a získali nové príležitosti. „Touto integráciou dát súčasný zákazníci spoločnosti Bisnode, ktorí sú aj užívateľmi Microsoft Dynamics 365, získajú výhody dát integrovaných priamo do ich systémov CRM, čo uľahčí ich procesy a umožní prístup k informáciám spôsobom, ktorý šetrí značné množstvo času a zvyšuje produktivitu,“ dodal Jiří Skopový z Bisnode.

 

Viac informácií poskytne:

Petra Štěpánová, PR Director CZ&SK

Mobile: +420 606 744 909

E-mail: petra.stepanova@bisnode.com

Chcete aby sme vás kontaktovali?