Naše hodnoty

Sme priekopníkmi, s orientáciou na potreby jednotlivých zákazníkov
Customer Focus

Customer Focus

Prozákaznícke zameranie

Načúvame. A učíme se. Každý deň vyvíjame rôzne riešenia tak, aby sme splnili potreby našich klientov. Našimi nástrojmi sú dáta a analýzy. Klienti sú na nás závislí a my na nich, spoločne sa rozvíjame. Našim cieľom je vždy umožniť realizáciu inteligentných rozhodnutí.

Constant Curiosity

Constant Curiosity

Neutíchajúca zvedavosť

V Bisnode máme zvedavosť v našej DNA a naše objavovanie ovplyvňuje všetky aspekty nášho podnikania. Radi oceňujeme inovácie, spochybňujeme zažité status quo a nebojíme sa byť preikopníkmi.

Collaboration

Collaboration

Spolupráca

Vďaka komunikačnej sieti naprieč všetkými pobočkami Bisnode dokážeme byť priekopníkmi v smart dátach, zistiť informácie ako prvý a vytvoriť pre našich klientov sktočnú pridanú hodnotu. Ako organizácia spolupracujúca cez hranice štátov sa dokážeme prispôsobiť rýchlo a jednať odhodlano, spoločnými silami.

Trust

Trust

Dôvera

Dôvera našich zákazníkov je základom našej práce. Dôvera je to, čo z nás robí profesionálneho partnera pre našich klientov a dôležitého prispievateľa do spoločnosti. Na vybudovanie dôvery sa musíme spoliehať jeden na druhého a sami na seba. Keď sa každý jednotlivec chopí svojej zodpovednosti, môžeme si navzájom pomôcť posunúť sa zase o ďalší krok vpred.