Naše partnerstvo s
Dun & Bradstreet

Kvalitné dáta pre váš medzinárodný obchod
Prístup k ekonomickým informáciám o firmách z celého sveta

Prístup k ekonomickým informáciám o firmách z celého sveta

Kvalitné dáta pre spoločnosti, ktoré podnikajú na medzinárodnej úrovni

Spoločnosť Dun & Bradstreet je celosvetová sieť a obsahuje informácie o viac ako 265 miliónoch firmiem z 240 krajín a regiónov sveta. Zhromažďuje informácie z 30 000 oficiálnych zdrojov a každý deň vykonáva 5 miliónov aktualizácií.Tým sa stáva popredným poskytovateľom veľmi kvalitných a presných obchodných informácií. Ako náš klient budete mať zabezpečený prístup do tejto siete a zároveň budete môcť na svoj prospech využívať naše lokálne znalosti a kompetencie.

Color Social Networking

Prostredníctvom našej strategickej spolupráce s Dun & Bradstreet máte prístup k medzinárodným informáciám o všetkom dôležitom, aj o rizikách, dodavateľoch, riadení a realizácii cieleného marketingu, CRM (riadení vzťahov so zákazníkmi), tržbách a integráciu údajov. Máte teda k dispozícii účinný nástroj pre prijímanie odvážnych, ale sebavedomých rozhodnutí, ktoré vám umožní:

  • integráciu a automatizáciu pre zvýšenie dopadu vašich investícii do systémov ERP, BI a CRM,
  • nachádzať nových globálnych obchodných partnerov pomocou identifikácie trhového potenciálu, získávať nových zákazníkov a dodávateľov,
  • ríadiť finančné riziká, zvýšiť vaše peňažné toky a získať kontrolu nad všeobecnými obchodnými rizikami pomocou využitia našich produktov a služieb,
  • optimalizovať nákupné procesy konsolidáciou lokálnych a globálnych výdajov vášho podniku a mať nad nimi kontrolu.
Spoľahlivé dáta a medzinárodné štandardy

Spoľahlivé dáta a medzinárodné štandardy

Identifikačný systém D-U-N-S® číslo od Dun & Bradstreet zjednodušuje vaše medzinárodné podnikanie

Systém unikátnych identifikačných číselných znakov Data Universal Numbering System spoločnosti Dun & Bradstreet nastavil štandard pre katalógy firiem zavedením identifikačných čísiel D-U-N-S®, ktoré je možné spojiť s globálnymi identifikačnými číslami firiem. Každému obchodnému subjektu v databázi Dun & Bradstreet, vrátane jeho pobočiek a pracovísk, bol pridelený unikátny číselný znak, aby bolo jednoduché rozpoznať organizačnú štruktúru podniku.

Spoločnost Dun & Bradstreet rovnako vyvinula takzvaný DUNSRight® proces, súbor unikátnych nástrojov pre zber, správu a premenu firemných dát na zrozumiteľné kvalitné informácie. Tento proces vám ako našemu klientovi umožňuje jednoducho vyhľadávať informácie a porovnávať firmy pomocou jedinečného identifikačného čísla. Naviac si môžete byť istí, že všetky údaje od spoločnosti Dun & Bradstreet sú spoľahlivé a aktuálne.

Partnerská spolupráca so spoločnosťou Dun & Bradstreet nám umožňuje ponúknuť vám relevantné riešenie pre vaše globálne podnikanie. V kombinácii s našimi znalosťami a informáciami z európského trhu je naša ponuka kompletná.

 

Prečítajte si viac o produktoch Dun & Bradstreet