Preverte si ZADARMO stabilitu svojich obchodných partnerov!

 
 
 

Strategické obchodné informácie na pár kliknutí

Pomocou Bisnode Gnosus jednoducho zistíte, či Váš obchodný partner:
  • neplatí neskoro svojim dodávateľom,
  • aká je pravdepodobnosť jeho úpadku v následujúcich 12 mesiacoch,
  • či nie sú u neho evidované negatívne udalosti - napr. insolvencia, likvidácia, exekúcia, alebo dlhy
  • či nemá rizikových vlastníkov alebo manažérov s väzbami na rizikové subjekty.
Zistite obchodné a finančné informácie k akémukoľvek podnikateľskému subjektu na Slovensku. Predíďte riziku vymáhania nedobytných pohľadávok alebo ich zbytočnému poisťovaniu!
O Bisnode_3

Špecializujeme sa na vytváranie veľmi kvalitných obchodných, ekonomických a trhových informácií, ktoré vám pomôžu správne a rozumne sa rozhodnúť. Pôsobíme v 19 európskych krajinách a v spolupráci s naším strategickým partnerom, spoločnosťou Dun & Bradstreet, poskytujeme kvalitné lokálne a globálne dáta firmám a spoločnostiam, vládnym organizáciám a obciam.

Viac informácií o Bisnode

Každá firma je rada, keď sa o nej hovorí v dobrom a má dobré meno nielen u svojich zákazníkov. Ani my nie sme výnimkou. Naopak, teší nás, že Bisnode sprevádza povesť profesionálneho, spoľahlivého a užitočného pomocníka.

Zistite viac v našich referenciách

shutterstock_569345101.jpg

Bisnode spracováva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim naviazaných subjektoch na Slovensku a v Českej republike, ktoré sa na podnikateľské činnosti týchto subjektov podieľajú.

Ide predovšetkým, no nie však výhradne, o verejne dostupné dáta spoločníkov alebo majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny.

Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.sk/privacy.