Kto je skutočným vlastníkom  Vášho obchodného partnera?

Nestrácajte zbytočne peniaze a čas, aby ste zistili pravdu!


Kto je skutočným vlastníkom  Vášho obchodného partnera?

Nechajte tu úlohu na nás

Dáta agregujeme a prepájame na medzinárodnej úrovni. Nechajte nás využiť technológie, aby sme Vám poskytli dáta pripravené na použitie. Ušetríme Vám čas a budete sa môcť sústrediť na dôležitejšie úlohy.

Dun & Bradstreet
poskytuje detailné znalosti skutočného vlastníctva. Prehľadávanie viacerých zdrojov, overovanie dát, porovnávanie záznamov, znižovanie falošných poplachov, predbežnú analýzu a mnoho ďalšieho - to všetko prenechajte nám.

Pomôžeme Vám!

Pomáhame tisícom regulovaných spoločností vysporiadať sa s právnymi požiadavkami. Znížte počet svojich zdrojov a vyhnite sa regulačným pokutám. Zaistite súlad s predpismi proti praniu špinavých peňazí a ďalšími predpismi. Potrebujete viac informácií? Vyplňte svoj e-mail a my Vás budeme kontaktovať.

Prečítajte si našu Privacy Policy

Alebo nám zavolajte na: 

+420 274 000 600

Identifikácia skutočného vlastníka je najdlhšou časťou procesu registrácie zákazníka alebo dodávateľa. Zároveň tiež spotrebováva veľké množstvo zdrojov.

Premýšľali ste niekedy nad tým, koľko to stojí?


Strata času

Identifikácia konečných vlastníkov môže trvať až 7 pracovných hodín na jednu preverovanú spoločnosť.


Skryté náklady

Stratené obchodné príležitosti spôsobené odmietnutými obchodmi, podráždeným personálom a mnoho ďalšieho.


Riziko pokuty

Môžete si byť istí, že regulačný orgán bude považovať Vami vykonané opatrenia za dostatočné?

Ako sa vysporiadať s hlavnými výzvami?

Musíte identifikovať skutočného vlastníka obchodných partnerov a udržiavať dáta aktuálne.


Oficiálne registre nestačia

Založenie procesov iba na oficiálnych registroch nemusí byť dostatočné. Čo môžete urobiť, aby ste zostali v bezpečí a vyhli sa pokutám?


Majitelia sa často menia

Kontrola obchodného partnera pred začatím spolupráce je len začiatok. Ako sledovať dôležité zmeny v priebehu času?


Ďalšie požiadavky prídu

Regulačný tlak rastie, čo znamená, že prichádzajú ďalšie úlohy. Môžete ale počítať s dodatočnými zdrojmi?

Zaslúžite si mať:

Konzistentné globálne dáta, ktorým môžete veriť.

Systematický prístup k prieskumu a dokumentácii
skutočných vlastníkov, ktorý zároveň zaistí dodržanie predpisov compliance.

Jednoznačnosť, efektivitu a presnosť - s aktualizáciami v reálnom čase a monitoringom skutočných vlastníkov.

Pozrite sa, ako Vám môžeme pomôcť.

Dáta Dun & Bradstreet o UBO obsahujú viac ako 150 miliónov prepojení a poskytujú prehľad o korporátnych entitách a skutočných vlastníkoch s výpočtom až 0,01% - vrátane korporátnych príjemcov a jednotlivcov až po UBO. Dun & Bradstreet Dáta Cloud uchováva aktívne obchodné informácie o 130 miliónoch akcionárov a viac ako 420 miliónoch obchodných záznamov vo viac než 200 krajinách. Vaše podnikanie tak bude ťažiť z jasného prehľadu a z informácií o rizikách v UBO - poskytovaných rýchlym a bezproblémovým spôsobom.

Použite najväčšiu globálnu obchodnú databázu na kontrolu spoločností a jednotlivcov, ktorí ovládajú vášho zákazníka alebo dodávateľa.

Obohacujeme získané dáta z registrov po celom svete prostredníctvom našich analýz, vrátane informácií o právnej forme, predmetu podnikania, obchodných aktivitách a kódov krajín, aby sme podporili rozhodovanie o starostlivosti založenej na riziku.

 

Skutočnou výzvou je zistiť, ako sledovať informácie o UBO tak, aby ste zvyšovali účinnosť a nezvyšovali náročnosť spracovania. Informácie o UBO je problematické vypočítať a ešte ťažšie sa udržiavajú. Monitoring sa často vykonáva prostredníctvom pravidelných kontrol, kedy organizácie začínajú každý rok od nuly.
Vďaka monitoringu UBO od Dun & Bradstreet budete dostávať automatické upozornenia, ak dôjde k zmenám v štruktúrach UBO vašich zákazníkov, dodávateľov a ďalších tretích strán. Umožňuje vám prevziať kontrolu a byť proaktívni v správe zmien.

Ďalšie informácie o konečnom vlastníctve a funkciu monitoringu nájdete v priložených materiáloch.

Dun & Bradstreet ponúka vizualizáciu pre analýzu vlastníctva. Užívatelia tak môžu ľahko porozumieť zložitým vzťahom. V našich nástrojoch zobrazujeme vlastnícku štruktúru spoločnosti. Vizualizácia tiež poskytuje rôzne možnosti pre zobrazenie hierarchie spoločnosti a komplexných prepojení.

 

Zaistite si jednotné prístupové miesto k informáciám a nástrojom pre ľahšie prieskum a rozhodovanie o dodržiavanie predpisov compliance. Naše riešenie vám umožní prejsť celým procesom registrácie nového partnera v priebehu niekoľkých minút.

Identifikácia a overenie spoločnosti

Jasne identifikujte svojich globálnych obchodných partnerov, spoločnosti a vedúcich pracovníkov. Získajte kompletné informácie o spoločnosti. Dodáme vám grafy trendov poskytujúce prehľad všetkých informácií o rizikách. Okrem toho vám prinesieme ďalšie podrobnosti o majetku spoločnosti, jej predstaviteľoch a históriu.

Konečné vlastníctva & prepojenie firiem

Overujte ľahko a rýchlo globálne a zložité podnikové hierarchie, väčšinové alebo menšinové účasti v rovnakej krajine, alebo na inom kontinente. Nahliadnite do zákulisia svojho obchodného partnera a identifikujte skutočných vlastníkov v celej jeho podnikovej štruktúre.

Globálne sankčné zoznamy, PEP, nežiaduce médiá

Akonáhle budete mať identifikovaných konečných vlastníkov a vedúcich pracovníkov spoločností, budete môcť jednotlivca i subjekty porovnať s viac ako 700 medzinárodnými sankčnými zoznamy a 1,8 milióna politicky exponovaných osôb (PEP).

Ukladajte výsledky & monitorujte zmeny

Zaznamenajte si cestu dopytu a výsledky kontroly online, s jeho časovou pečiatkou. Historické dokumenty sú vždy prístupné v rámci archívov reportov. Monitorujte spoločnosti a dostávajte notifikácie, ak dôjde k zmene niektorého z dôležitých prvkov údajov.

 

Dáta, a vo väčšej miere aj automatizácie, môžu tímom, ktoré zabezpečujú dodržiavanie predpisov, umožniť čeliť rastúcim výzvam a zároveň chrániť, a dokonca priniesť pridanú hodnotu pre podnikanie. Potenciál týchto technológií je však pre mnohých v tomto odvetví nový a vcelku pochopiteľne môže mnohým pripadať neznámy.
 
Dun & Bradstreet umožňuje automatizáciu poskytovaním dát prostredníctvom viacerých kanálov, vrátane moderných, rýchlych a efektívnych riešení API.
 
Porozprávajte sa s Dun & Bradstreet o tom, ako by automatizácia mohla znížiť náročnosť vášho riadenia rizík.

Čo na problematiku UBO hovoria naši experti?

Pozrite si záznam webinára, v ktorom naši odborníci vysvetľujú všetky podrobnosti.

Prejsť na záznam

(31 min, anglicky, EN/SK titulky)

Pomôžeme Vám nájsť to správne riešenie pre vaše potreby

Sme odborníci na dáta a analytiku. Radi pomôžeme aj Vašej firme so zvýšením obchodnej výkonnosti. Vyplňte svoje kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.