O nás

Bisnode umožňuje prijímať správne a múdre rozhodnutia. Dáta a informácie ľahko meníme na komplexné poznatky, ktoré firmám po celej Európe uľahčujú fungovanie ako v strategických otázkach, tak i každodenných problémoch. Na 18 európskych trhoch máme viac ako 2 100 zamestnancov.

Bisnode je európsky vedúci poskytovateľ ekonomických informácií o spoločnostiach a podnikateľoch. Prostredníctvom svojich riešení pomáha Bisnode firmám zvyšovať tržby, minimalizovať obchodné riziká a umožňuje realizovať správne obchodné rozhodnutia.

Už od roku 1990 je Bisnode v oblasti B2B riešení a postrehov z trhu na Slovensku a v Českej republike partnerom firiem od malých po najväčších hráčov na trhu.

Vďaka silnému zázemiu nadnárodnej skupiny Bisnode, pôsobiacej v 18 európskych krajinách, a strategickému partnerstvu so spoločnosťou Dun&Bradstreet špecializujúcou sa na medzinárodne dáta a služby, poskytuje informácie z viac než 190 krajín z celého sveta. Bisnode databáza zahŕňa informácie o viac ako 235 miliónoch firiem.

 

db-wwn-left-product

 

Medzi naše prestížne produkty patria najmä:

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prezeraním tohto webu vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies (Viac informácií).